Apartamenty

Nowoczesne, stylowo urządzone apartamenty FamilySpa znajdują się 400 m od szerokiej, strzeżonej latem plaży. W tej części wybrzeża nigdy nie ma tłumów, nawet w sezonie. Teren wewnętrzny przeznaczony jest do odpoczynku i rekreacji – tutaj znajdują się: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą i brodzik o
powierzchni 170 mkw, dwa place zabaw w tym duży plac zabaw wysypany morskim piaskiem oraz zadaszony kompleks grillowy z niezbędną infrastrukturą. Ruch samochodowy odbywa się wyłącznie po drogach okalających osiedle. Jeśli pogoda nie dopisuje nasi Goście mogą skorzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi oraz siłowni, a dzieci dodatkowo z całorocznej bawialni.

Okolica

Od dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu (6km) oddzielają nas dziewicze rozlewiska Ekoparku Wschodniego, pełne ptaków i malowniczej przyrody. Do centrum miasta dojedziesz np. rowerem w kilkanaście minut korzystając z największego kompleksu  tras rowerowych w Polsce. Malownicze ścieżki biegną brzegiem morza, pośród lasów, parków i nadmorskich miejscowości. W pobliżu osiedla znajdują się świetnie wyposażone delikatesy, lokalne sklepy spożywcze, poczta, przychodnia i działające w sezonie letnim bary oraz kawiarnie. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m od osiedla.

keyboard_arrow_up